13 Şubat Çarşamba, 2019

Türkiye’yi bilişim teknolojileri, veri bütünlüğü ve süreç analizi konularında hep bir adım ileriye götüren hizmet standardıyla öne çıkan, Türkiye’nin kurumsal yazılım alanında önde gelen markalarından ACRON Bilişim, hizmet kalitesini iki önemli sertifikayla bir kez daha ortaya koydu.

SAP çözümleri başta olmak üzere, ülkemizin kurumsal yazılım alanındaki lider markalarından ACRON Bilişim, başarıyla geçen ulusal ve uluslararası denetleme süreçlerinin sonunda, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikalarını almaya hak kazandı. Türkiye TURKAK ve İngiltere menşeili UKAS akreditasyon kurumları tarafından onaylı sertifikalar, Ocak 2019’da ACRON Bilişim’e sunuldu.

Dünyanın önde gelen bağımsız denetleme kuruluşlarından Bureau Veritas tarafından gerçekleştirilen denetleme süreci sonrasında ACRON Bilişim’e teslim edilen ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikaları ile ACRON Bilişim bir kez daha hizmet standartlarındaki vizyoner bakışını vurgulamış oldu.

ACRON Bilişim Genel Müdürü Özgür Yavuzkara konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi; “Kurumların dijital yolculuğunda onlara destek olurken, hizmet kalitesi ve standartlarının da verdiğimiz servislere uygun şekilde müşteri memnuniyeti hedeflerimize uygun olması gerekir. Bu anlamda almaya hak kazandığımız ISO 27001 ve ISO 9001 sertifikalarının müşterilerimiz için de önemli bir değer teklifinin parçası olduğunu düşünüyoruz. Çatı şirketimiz EOH ile birlikte artık uluslararası arenanın da bir oyuncusu konumundayız. Bu vesileyle hem küresel hem de yerel bazdaki hizmet kalitemizin bu iki önemli sertifika ile değer bulmasından büyük memnuniyet duyuyoruz.”

0 Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.