Acron’da Kariyer

ACRON Danışman Yetiştirme Programı başvuruları sonlanmıştır. Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz.

ACRON, müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmet vermeyi hedefleyen ve bu hedefe ulaşmak ve başarılı olmak için en önemli kaynağın, yaptığı işe değer katan ve fark yaratan çalışanları olduğunun bilinciyle hareket etmektedir. ACRON çalışanı olmak, Türkiye’de SAP sektörü içinde başarılı projeleri, beklenen maliyetle gerçekleştiren ve memnuniyet yaratan hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren bir takımın parçası olmak demektir.

ACRON

ACRON Yönetiminin ilkesi, bünyesine çalışkan, yetenekli, yaratıcı ve başarılı kişileri çekmek, gelişmelerine yardımcı olmak, üst kademelere ulaşma yollarını açık tutarak bu sektörde kariyer planlamaları yapmalarını sağlamak ve uzun yıllar birlikte çalışmaktır. Çalışanlarının güncel ve son teknolojik gelişmeleri takip edebildiği, farklı beceriler kazandığı, kariyerlerinde ilerleme ve gelişim gösterebilecekler bir firma olma yolunda gerekli düzenlemeleri yapmaktadır.

ACRON’un çalışan profilini,  iç ve dış müşteri memnuniyetini ön planda tutan takım ruhuna sahip, yeniliklere ve gelişime açık, katılımcı ve dürüst kişiler oluşturmaktadır. İşe alımda yaş ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın adayların en az lisans mezunu olmaları beklenir.  İş başvuruları internet sitesi, iş birliği içinde olduğumuz kurum ve kuruluşlar, kariyer günleri, faks ve kariyer e-mail adresimiz aracılığı ile kabul edilir.

ACRON çalışanlarının büyük bölümünü oluşturan Danışmanlık pozisyonu için değerlendirme süreci, adaylarla birebir yapılan mülakatlarla başlayarak, görüşmelerde ACRON tanıtımı, iş tanımı ve çalışma koşulları hakkında bilgi veriliyor. Kariyerine ACRON’da danışman adayı olarak başlayan stajyerler, 3 ay boyunca her gün katılacakları bir eğitim programına dahil edilerek deneyimli danışmanların gözetiminde, SAP tabanlı yazılım geliştirme ve uygulama eğitimi almaktadırlar. Eğitim sürecinin sonunda belirli bir seviyenin üzerinde performans gösteren adaylar ACRON bünyesinde çalışma hakkı kazanarak, SAP sektöründe çalışmaya aday birer danışman olarak kariyerlerine başlamış olurlar.

Güncel kariyer ilanlarını görmek için tıklayınız.

Cv Gönder

Referans Kodu

Ad Soyad (*)

Telefon (*)

E-Posta(*)

Çalışıyor musunuz?

IT Sektöründeki iş tecrübeniz

CV dosyası (*) (pdf, doc, ppt, xls)

Çalışmak istediğiniz pozisyon?

Ek notunuz