full
image
#666666
https://www.acron.com.tr/wp-content/themes/smartbox-no-plugins/
https://www.acron.com.tr/
#26ade4
style3

ACRON Güvenlik Çözümleri

ACRON Bilişim, ERP sistemlerini siber saldırılardan korumak için denetim ve uygulama çözümleriyle sektöre yepyeni bir hizmet koluyla liderlik etmeyi sürdürüyor.

ACRON, Onapsis ve Trend Micro’nun yenilikçi yazılım çözümleri sayesinde, müşterilerimiz casusluk, sabotaj ve finansal dolandırıcılık risklerine iş-kritik süreçlerinde güvende olacaktır.

ACRON, “SAP BO, SAP Hana, SAP Router ve Web Dispatcher” sistemleri özelinde sunduğu çözümlerle, Türkiye’de bu alanda bir ilki gerçekleştirerek, günden güne gelişen danışmanlık ve hizmet hacmiyle ve global iş ortaklarıyla, pazarda farklılık yaratmaya devam ediyor.

ACRON’un sektöre sunduğu çözümler, ERP, HANA, SRM, SCM ve diğer SAP kritik uygulamaların en hassas iş bilgilerini ve süreçlerini yönetmek için, tüm dünyada, her büyüklükteki kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır. Ancak, bu sistemlerin kötü niyetli hacker saldırılarına karşı savunmasız olduğunu göstermektedir.

Geçmişte, ERP güvenlik görev ayrımlası (SoD) ile eşanlamlı olarak kullanılıyordu. Bu kontrol süreçleri ciddi anlamda öneme sahip olsa da bu önlemler sektörde yeterli bulunmadı. ERP uygulama katmanını etkileyen tehditler, dramatik anlamda işlerin etkilenmesine neden olabilir. Bugüne kadar, kötü amaçlı saldırılara maruz kalan sistemler ve buna bağlı denetim ile bilgi güvenliği, sanayi tarafından göz ardı edilmişti.

ACRON’un global çözüm ortakları ile birlikte sunduğu çözümler, gelişmiş kötü amaçlı yazılımların hızla algılanması ve analiz edilmesi açısından da önem taşıyor.

ACRON, Onapsis ve Trend Micro işbirliği, siber saldırılara karşı yönelik önemli ölçüde önlem almakla beraber, sektörde önde gelen kuruluşların; işletmelerdeki dolandırıcılık risklerini azaltmasını sağlayacak. Bununla beraber, sistemdeki uyumluluk gereksinimlerini ACRON’un yenilikçi ERP Güvenlik Yazılım Çözümleri eşliğinde, sektörle paylaşacak.

ACRON, SAP Güvenlik Sistemleri, Tam Güvenlik Çözüm Paketi, Güvenlik Denetim Paketi, Güvenlik Güncelleme Çözümleri ve Talebe Dayalı Çözüm Paketleri’nden oluşuyor.

“Türkiye’nin en büyük SAP İş Ortaklarından biri olarak, sunduğumuz uçtan uca çözüm portföyüne “SAP Güvenliği” segmentini de eklemek bizim için önemliydi. SAP BO, SAP Hana, SAP Router ve Web Dispatcher sistemleri özelinde sunduğumuz çözümlerle, Türkiye’de bu alanda bir ilki gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Günden güne gelişen danışmanlık ve hizmet hacmimizle ve global iş ortaklarımızla, pazarda farklılık yaratmaya devam edeceğiz”.

“Siber saldırılar gerçeği, her gün gerçekleştirilen çeşitli saldırılarla artıyor. Bu saldırılar, özellikle kurumların veri akışlarına yönelik bilgi toplama özelinde gerçekleşiyor. Bu eylemler sonucunda, şirket verileri kullanılamaz hale gelerek ciddi sorunlar oluşmaktadır. SAP sistemleri, kurumların temel yaşam döngüsündeki önemi sebebiyle, bu yöndeki saldırıların özellikle  bölgemizde arttığını gözlemliyoruz.  Tüm bu döngünün güvenli ve sağlıklı olması için, SAP sistemi ve bu sistemin tüm donanım bileşenleri için geliştirdiğimiz “Trend Micro Akıllı Koruma Stratejisi”, bu sistemleri gelebilecek her türlü saldırıya karşı korumaktadır. Bu nedenle, SAP dünyasında da ACRON ile işbirliğimiz oldukça kritik ve müşterilerimiz için güvenli çalışma ortamı sağlayacaktır”.

“Günümüzde firmalar, güvenlik mimarisiyle ilgili, özellikle de SAP güvenliği ile ilgili alanlarda, uzmanlık özelinde ciddi sıkıntılar yaşayabiliyor. Onapsis’in bu alandaki deneyimi ve yaygın global ekosistemi, ACRON gibi büyük bir iş ortağının da katılımıyla Türkiye pazarında da hem danışmanlık hem uygulama düzeyinde, son derece güçlü hale geldi. Onapsis’in SAP Sertifikalı çözümleri, hem danışmalık hem de uygulama düzeyinde, firmaların güvenlik alanındaki gerçek ihtiyaçlarını karşılayacaktır”.

default
Yazılar yükleniyor...
link
#6E787E
on
none
loading
#6E787E
off
Back