full
image
#666666
https://www.acron.com.tr/wp-content/themes/smartbox-no-plugins/
https://www.acron.com.tr/
#26ade4
style3

SAP Ariba Bulut Platformu

SAP Ariba ile zengin bir satınalma ağına sahip olabilir, 1 milyondan fazla tedarikçiye erişme fırsatına sahip olabilirsiniz , hem de hiç vakit kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz. 20000’den fazla ürün kategorisinde yıllık yaklaşık 500 milyar dolarlık işlem hacmine sahip SAP Ariba bulut Platformu ile satınalma talebinden kataloglara, sözleşmelerden canlı açık eksiltmelere tüm satınalmanızı ve tedarikçi ilişikilerinizi bulut üzerinden yürütebilirsiniz.

SAP Ariba ile yapabilecekleriniz;

SAP Ariba Discovery: İhtiyaçlarınız için en doğru kaynağı bulmak ve dünyanın en büyük kurumsal tedarik ağından faydalanmak için Ariba Discovery ile hızlı ve kolay bir biçimde 190’dan fazla ülkeden 1.6 Milyon tedarikçinin içersinden doğru kaynağı bulabilirsiniz. Ariba Discovery sayfasına göz atmak için tıklayınız

SAP Ariba Spend Visibility: Harcama analizi ile farklı kaynaklardan verileri derleryip satınalma için şeffaf ve güncel raporlar sunaraktan risklerin kolay tespit edilmesini mümkün kılar. Zengin sınıflandırma ve KPI verileri ile sektör özelinde kıyas imkanı sunan Spend Visibility bulut üzerinden sunulan oldukça kullanışlı analitik bir harcama analizi çözümdür.

SAP Ariba Supplier Information and Performance Management: Mevcut tedarikçilerinizi yönetmek, performanslarını takip etmek , yeni ve doğru aday tedarikçilere erişerek etkin ve güncel bir tedarikçi porföyünü mümkün kılmak üzere tasarlanmış bütülenişik bir tedarikçi yönetimi çözümüdür.

SAP Ariba Procurement: Basit ve kullanıcı dostu arayüz ile operasyonel satınalma süreçlerinizi talepten faturaya kadar yönetebilir, satınalma katalogları ile seçeneklerinizi genişletebilir , rahatlıkla güncelleyebilir ve fiyatlarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

SAP Ariba Sourcing: Teklif taleplerinden ihalere ve farklı türlerdeki canlı açık eksiltmelere kadar birçok farklı RFX araçları ile tasaruflarınızı arttırmak ve doğru ve güncel kaynağa erişmek için bulut üzerinden kaynak yönetimi imkanı.

SAP Ariba Contract Management: Kağıt ısrafı ve yavaş ilerleyen işbirliği sürecini Ariba Kontrat Yönetimi ile değiştirmek mümkün. Farklı tip Şablonları rahatça yöneterek zengin sözleşme havuzuna erişim, kolay iş akışları ve uyuymluluk kontrolü ve hızlı sözleşme yönetimi döngüsü ile sözleşmeler kontrol altında.

SAP Ariba Network Integratıon with SAP Business Suite: Dünyanın en büyük kurumsal iş ağı olan SAP Ariba iş ağına erişmek ve satınalma iş süreçlerinizi farklı senaryolar ile entegre etmek için sunulan bir hizmet paketidir. Detaylı bilgi için iletişim adresimizden sorularınızı ve taleplerinizi yönlendirebilirsiniz.

sap-ariba-logo
default
Yazılar yükleniyor...
link
#6E787E
on
none
loading
#6E787E
off
Back