full
image
#666666
https://www.acron.com.tr/wp-content/themes/smartbox-no-plugins/
https://www.acron.com.tr/
#26ade4
style3

SAP BI – İş Zekası Çözümleri

SAP BusinessObjects Web Intelligence ile kullanıcılar yeni sorgular oluşturabilir, veriyi kolayca analiz edebilirler.

 

SAP BusinessObjects Web Intelligence çözümü ile kullanıcılarınız, veri raporlama ve kolay bilgi analizi işlevlerini tek bir entegre ürün içinde self servis olarak kullanabilir. Kullanıcılar sıfırdan bir sorgu oluşturabilir, eldeettikleri bilgileri biçimlendirebilir ve bu bilgilerin altında yatan eğilimleri ve esas nedenlerini anlamak üzere kolayca analiz edebilir.

 

SAP BusinessObjects Dashboards; çalışanlarınızın verilerle daha kolay etkileşim kurmasını ve karmaşık iş verilerini anlaşılır görsel hale getirmelerini sağlar.

 

SAP BusinessObjects Dashboards; SAP BusinessObjects Enterprise için güvenli ve canlı bağlantılar içeren, interaktif analitikler ve gösterge tabloları oluşturmak üzere özel olarak tasarlanmış tek tıklamayla ulaşabileceğiniz veri görselleştirme aracıdır. Bu kullanışlı görsel öğeleri Microsoft Office, Adobe PDF, Web,Crystal Reports veya SAP BusinessObjects İş Zekası portalı (Infoview) aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

 

SAP BusinessObjects Crystal Reports ile etkileyici görsel öğeler içeren, ilgi çekici raporlar kısa sürede oluşturulabilir.

 

Dinamik raporlama çözümü SAP BusinessObjects Crystal Reports raporlarınızı tasarlamanıza, incelemenize, görsel öğelerle zenginleştirmenize ve ilgili kişilere Web üzerinden göndermenize olanak sağlar. Çözüm,raporların kurumsal uygulamalara entegre edilmesini de son derece kolay hale getirir. Kullanıcılar etkileyici tasarımlara sahip raporlar hazırlayabilir, rapor üzerinde iş modelleri yürütebilir ve bu temelde hızlı karar verebilirler. Raporları ilgili kişilere ulaştırmak için kapsamlı gönderme seçeneklerinden ve gelişmiş rapor tasarlama araçlarından yararlanılabilir.

 

SAP BusinessObjects Analysis hızlı, kapsamlı, paylaşımcı raporlama platformu sunar.

 

SAP BusinessObjects Analysis çözümü sayesinde analistler online analitik işlem verilerini (OLAP) hızlı bir biçimde görebilir, sorulara yanıt verebilir ve ardından analizleri ve çalışma ortamlarını diğerleriyle paylaşabilirler. Böylece bilgi tek bir departman veya analiz grubu içinde kalmaz; diğer çalışanlara da ulaştırılır.

 

SAP BusinessObjects Uygulamaları ve ACRON Danışmanlık Hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

default
Yazılar yükleniyor...
link
#6E787E
on
none
loading
#6E787E
off
Back