full
image
#666666
https://www.acron.com.tr/wp-content/themes/smartbox-no-plugins/
https://www.acron.com.tr/
#26ade4
style3

SAP Mobilite

ACRON Teknik Uygulamalar ekibimizle dilediğiniz tüm uygulamalarınızı mobilize ediyoruz.

SAP’nin sunduğu mobil uygulama çözümleri bugün bir PC’den yapabildiğimiz birçok işlemi, hemen

elimizin altında bulunan bir akıllı telefondan ya da tablet bilgisayardan yapabilmemizi sağlıyor. Bir saha çalışanının, yöneticinin gerektiği her ihtiyacı olan her türlü kategoriye ait firma verisine erişebilmesi, sipariş, istek, rezerv bilgisi girebilmesi, iş süreçlerini yönetebilmesi, hatta yaptığı masrafları sisteme kayıt edebilmesi ve yine mobil olarak onay alabilmesi SAP mobil uygulama çözümleri ile mümkün. Sağlananı kullanıcı dostu arayüz ve uygulanabilirliği ile eğitim ve yönetim giderlerinin de azaltması hedeflenmektedir.

ACRON Teknik Uygulamalar ekibimizle, tüm uygulamalarınızı mobil tabanlı platformlara taşımak mümkün. SAP mobil çözümleri, Blackberry, Android, Windows Mobile, Android ve iOS platformlarının desteklediği uygulamaları ile yönetim masraflarını azaltarak çalışanlarına her yerde 7×24 verimli olabilme fırsatı sunuyor.

Mobil uygulamalar alanında  SAP ve Sybase işbirliğinden doğan güç, ACRON’un deneyimli teknoloji danışmanları ile müşterilerin kullanımına sunuluyor. 

Özellikle saha satış, servis, uygulamaları, iş takibinin mobil cihazlar üzerinden yapılması gibi alanlarda çözüm üreten ACRON, Sybase’in mobil alanda sahip olduğu uzun ve kanıtlanmış deneyiminden yararlanarak müşterilerine her yerden, her hangi bir mobil cihazla sistemlerine bağlanarak ulaşabilecekleri pratik çözümler üretiyor. ACRON, “Mobile Sales for SAP CRM”, “Mobile Workflow for SAP Business Suite’ ve Sybase Unwired Platform ile mobil pazarda uygulama hizmeti sunmaktadır. Bunların yanısıra, Afaria uygulaması ile de mobil cihaz yönetimi ve güvenliği alanlarında da danışmanlık hizmeti vermektedir.

Mobil ve web uygulama çözümleri için platformumuzu gördünüz mü?

Daha detaylı bilgi için tıklayın!

default
Yazılar yükleniyor...
link
#6E787E
on
none
loading
#6E787E
off
Back