full
image
#666666
https://www.acron.com.tr/wp-content/themes/smartbox-no-plugins/
https://www.acron.com.tr/
#26ade4
style3

SAP SCM – Tedarik Zinciri Yönetimi

SAP SCM – Tedarik Zinciri Yönetimi müşteriler, tedarikçiler ve iş ortakları arasındaki etkileşimi kolaylaştırır.

 

Talep Planlama ve Tahmin
SAP APO, ürün ve ürün özelliklerine yönelik talepleri önceden görmek için, piyasaya sürme ve ticari promosyon konularında yardımcı olan, en son teknoloji ürünü tahmin algoritmalarını kullanır. Ayrıca, talebi etkileyeceği öngörülen sizin dışınızdaki olaylara vereceğiniz yanıtları planlayabilirsiniz.

 

Emniyet Stoğu Planlama
Beklenmeyen talepleri karşılamak için gerekli optimum emniyet stoğu düzeylerini belirleyebilir ve bu düzeyleri tüm tedarik ağına yayabilirsiniz.

 

Tedarik Ağı Planlama
Satınalma, üretim, dağıtım ve nakliye planlarının tüm tedarik şemasıyla entegrasyonu sayesinde çeşitli pazar koşullarını simüle edebilir ve küresel olarak tutarlı tek bir model üzerine kurulmuş, kapsamlı taktiksel planlama ve kaynak yaratma kararlarını uygulayabilirsiniz. Model, sezgisel tabanlı malzeme ve kapasite planlaması, maliyet tabanlı optimizasyon ve çok düzeyli arz ve talep eşleştirmesi de içerebilir.

 

Dağıtım Planlama
Aynı zamanda, mevcut tedarik unsurlarıyla hangi taleplerin karşılanabileceğini belirleyebilirsiniz. Bu da, mevcut stoğu tayin etme ve akıllı stok lokasyonu ikmali için en iyi kısa vadeli stratejiyi planlamanıza olanak tanır.

 

Üretim Planlaması ve Çizelgeleme
Eksiksiz üretim planlamasıyla, gerçek zamanlı malzeme ve kapasite sınırlamalarını dikkate alarak, uygun ve optimize edilmiş üretim çizelgeleri oluşturabilirsiniz. Optimize edilmiş çizelgeleme, mühendislik düzeyindeki değişikliklere ve artan müşteri gereksinimlerine hızlı ve esnek bir yaklaşım sunar.

 

Sipariş Karşılama
İleri planlama işlevleri, siparişleri, ürünlerin nakliye ve dağıtım merkezlerindeki, üretim yerlerindeki ve stok lokasyonlarındaki mevcudiyetlerine göre yönetmenizi sağlar. En üst düzeyde optimize edilmiş sipariş karşılama, kârlılık ve müşteri memnuniyeti açısından olumlu sonuçlar elde edilmesini sağlar.

 

SAP SOP – Satış ve Operasyon Planlama
SAP SOP satış planlarını tedarik karşılaştırmalı ölçmek için önceden tanımlı analitikler sunar ve gelir odaklı süreçlerinizi desteklemek için eksiksiz doküman ve süreç yönetimini destekler.

default
Yazılar yükleniyor...
link
#6E787E
on
none
loading
#6E787E
off
Back