ACRON Hakkında

ACRON, günümüz dünyasının ve geleceğinin bilişim teknolojileri alanlarındaki beklentilerini karşılayarak, danışmanlık servislerinde ve uygulamalarında uluslararası pazara yön vererek, daha güçlü ve global bir bilişim markası olmak amacıyla kurulan bir bilişim teknolojileri danışmanlık şirketidir.

ACRON, kurulduğu tarihlerden itibaren Türkiye’yi bilişim teknolojileri ve tasarımı, veri bütünlüğü ve süreç analizleri konularında hep bir adım ileriye götüren, lider-kalite standartlarının yakın takipçisi olan;  SAP Gold Partner’lerinin birleşmesiyle meydana gelmiştir. Holdinglere, sektörlerinin lideri konumundaki büyük firmalara ve KOBİ’lere sektörel, hazır içerikli çözümler üreten ACRON ‘güven’ faktörünü şirket genetiğinin vazgeçilmezleri arasında görmektedir. Yeni dönemde de uluslararası vizyonuyla bu bakış açısını sürdürmeye devam etmektedir.

ACRON, hizmet verilen sektörler bir araya getirildiğinde edindiği bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde müşterilerine, hızlı ve etkin çözümler üretebilecek bir yapıya sahiptir. Ülke ekonomisine yön veren tüm sektörlerdeki firmalara hizmet veren ACRON için ‘’uzmanlık’’ vazgeçilmez değerlerden biridir. Bunun bilinciyle ACRON, sektörel uzmanlığa yatırım yapmaya devam etmektedir.

ACRON; SAP İş Ortakları arasında “En İyi Performans Ödülü”ne ve Türkiye’nin en fazla SAP danışmanı, sertifikalı danışmanı ve en fazla ‘SAP İş Analitikleri’ danışmanına sahiptir. Süreç Danışmanlığı, Kalite Güvence Departmanı gibi artı değer katan hizmetler veren ACRON, 200’den fazla müşteri için yetkin servisi olan bir iş ortağıdır. ACRON, uçtan uca çözümlerinde mobil teknolojinin sunduğu tüm avantajları müşterileri ile buluştururken, bulut çözümleri ile müşterilerine önemli ölçüde maliyet avantajları sağlamaktadır.

ACRON ‘’inovasyon’’ odaklı düşünce yapısını şirketin temel felsefesi olarak görmekte, baştan sona kapsamlı çözümler üretmeyi ve işe sahip çıkmayı ilke edinmektedir. SAP İş Analitikleri ile “Big Data”yı keşfetme ve kullanma imkanlarını müşterilerine sunan ACRON, ihtiyaç duyulan temel bilgileri veri yoğunluğu içerisinden ayıklayarak, firmanın çok daha etkin ve hızlı çalışmasını sağlamaktadır. Ayrıca ACRON, bilişim sektörünün lokomotifi olan Ar-Ge alanında önemli oranda yatırım yapmakta ve müşterilerinin çözüm üretim sürecini baştan sona paylaşabilmektedir.

Türkiye’nin ve içinde bulunduğu bölgenin en cazip bilişim danışmanlık şirketlerinden biri olarak konumlandırılan ACRON, müşterilerine yeni yatırımlar yapabilmeleri için cesaret ve güven veren, inovatif yaklaşımı benimsemektedir. Şu an birçok sektörü kapsayan özel paket yazılımlarının yaratıcısı olan ACRON, sektörel ihtiyaçları kavrayıp, sektörlere özel çözümler sunan akıllı paket yazılımlarını geliştirmeye hızla devam etmektedir.

ACRON, bünyesindeki deneyimli danışman ekibi, genişletilmiş zengin hizmet içeriği ve özel paket çözümleriyle bilişim teknolojilerinin ilk akla gelen markalarından biri haline gelmiştir. Uygulama Danışmanlığı, Proje Yönetim Hizmetleri ve kullandığı metodolojileriyle sadece noktasal çözüm üretmeyip, süreç danışmanlığı kavramını da müşterileriyle tanıştıran ACRON, ‘’Dönüşüm Yönetimi’’ hizmetleri ile süreç iyileştirme alanında da müşterilerine katma değerli hizmetler vermektedir. Bunun yanı sıra; teknoloji geliştirme, kalite kontrol danışmanlığı, altyapı, sanallaştırma, lisanslama ve destek masası hizmetlerindeki yüksek ‘’kalite’’ anlayışı ile sektörün öncüsü olmaya devam edecektir.