full
image
#666666
https://www.acron.com.tr/wp-content/themes/smartbox-no-plugins/
https://www.acron.com.tr/
#26ade4
style3

ACRON Hakkında

Let Your Business Flow

ACRON günümüz dünyasının ve geleceğin bilişim teknolojileri alanlarındaki beklentilerini karşılayacak, danışmanlık servislerinde ve uygulamalarında uluslararası pazara yön verecek daha güçlü ve global bir bilişim markası olmak amacıyla kurulan bir bilişim teknolojileri danışmanlık şirketidir. ACRON Bilişim bu vizyonunu daha da güçlendirmek üzere, kurumsal teknoloji segmentinin lider markalarından, Afrika’nın önde gelen Bilgi ve İletişim Teknolojileri servis sağlayıcısı şirketi EOH ile Eylül 2016’da hisse ortaklığına gitmiştir.

ACRON, kurulduğu tarihlerden itibaren Türkiye’yi bilişim teknolojileri ve tasarımı, veri bütünlüğü ve süreç analizi konularında hep bir adım ileriye götüren, lider kalite standartlarının yakın takipçisi olan; SAP Gold Partner’larının birleşmesiyle meydana gelmiştir. Holdinglere, sektörlerinin lideri konumundaki büyük firmalara ve KOBİ’lere sektörel hazır içerikli çözümler üreten ACRON ‘güven’ faktörünü şirket genetiğinin vazgeçilmezleri arasında görmektedir. Yeni dönemde de uluslararası vizyonuyla bu bakış açısını sürdürecektir.

ACRON hizmet verilen sektörler bir araya getirildiğinde edindiği bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde müşterilerine, hızlı ve etkin çözümler üretebilecek bir yapıya sahiptir. Ülke ekonomisine yön veren tüm sektörlerdeki firmalara hizmet veren ACRON için ‘’uzmanlık’’ vazgeçilmez değerlerden biridir. Bunun bilinciyle ACRON sektörel uzmanlığa yatırım yapmaya devam edecektir.

ACRON; SAP İş Ortakları arasında “En İyi Performans Ödülü”ne ve Türkiye’nin en fazla SAP danışmanı, sertifikalı danışmanı ve en fazla ‘SAP İş Analitikleri’ danışmanına sahiptir. Süreç danışmanlığı, kalite güvence departmanı gibi artı değer katan hizmetler veren ACRON, 200’den fazla müşteri için yetkin servisi olan bir iş ortağıdır. ACRON, uçtan uca çözümlerinde mobil teknolojinin sunduğu tüm avantajları müşterileri ile buluştururken, bulut çözümleri ile müşterilerine önemli maliyet avantajları sağlamaktadır.

ACRON ‘’inovasyon’’ odaklı düşünce yapısını şirketin temel felsefesi olarak görmekte, baştan sona kapsamlı çözümler üretmeyi ve işe sahip çıkmayı ilke edinmektedir. SAP İş Analitikleri ile “Big Data”yı keşfetme ve kullanım imkânlarını müşterilerine sunan ACRON, ihtiyaç duyulan temel bilgileri veri yoğunluğu içinden ayıklayarak, firmanın çok daha etkin ve hızlı çalışmasını sağlamaktadır. Ayrıca ACRON, bilişim sektörünün lokomotifi olan Ar-Ge alanında önemli oranda yatırım yapmakta ve müşterilerinin çözüm üretim sürecini baştan sona paylaşabilmektedir.

Türkiye’nin ve içinde bulunduğu bölgenin en cazip bilişim danışmanlık şirketlerinden biri olarak konumlandırılan ACRON müşterilerine yeni yatırımlar yapabilmeleri için cesaret ve güven veren, inovatif yaklaşımı benimsemektedir. Şu an birçok sektörü kapsayan özel paket yazılımlarının yaratıcısı olan ACRON, sektörel ihtiyaçları kavrayıp, sektörlere özel çözümler sunan akıllı paket yazılımlarını geliştirmeye hızla devam edecektir.

ACRON, bünyesindeki toplam 250 kişilik deneyimli ekibinde, 200’ün üzerinde danışmanı, daha da genişletilmiş zengin hizmet içeriği ve özel paket çözümleriyle bilişim teknolojilerinin ilk akla gelen markalarından biri haline gelmiştir. Uygulama Danışmanlığı, Proje Yönetim Hizmetleri ve kullandığı metodolojileriyle sadece noktasal çözüm üretmeyip, süreç danışmanlığı kavramını da müşterileriyle tanıştıran ACRON, ‘’Dönüşüm Yönetimi’’ hizmetleri ile süreç iyileştirme alanında da müşterilerine katma değerli hizmetler vermektedir. Bunun yanı sıra, teknoloji geliştirme, kalite kontrol danışmanlığı, altyapı, sanallaştırma, lisanslama ve destek masası hizmetlerindeki yüksek ‘’kalite’’ anlayışı ile sektörün öncüsü olmaya devam edecektir.

default
Yazılar yükleniyor...
link
#6E787E
on
none
loading
#6E787E
off
Back