Uygulama ve Teknoloji Danışmanlığı

SAP uygulama danışmanlığı hizmetleri kapsamında ACRON, bünyesindeki tecrübeli insan kaynakları gücünü ve bilgi birikimini kullanarak firmalara iş uygulamalarına yön verecek seviyede SAP’nin global standartlarına uyumlu uygulama danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır. Bu kapsamda hazır içerikli uygulamalar ve sektörel çözümlerden de faydalanarak uygulama danışmanlık hizmetini zenginleştirmektedir. Danışman sertifikasyonu ve eğitimine verdiği önem ile bu alanda düzenli yatırımlar yapan ACRON, Türkiye’de en fazla danışman gücü ve sertifika sayısına sahip iş ortağı konumundadır.

Başlıca, SAP Finans Yönetimi, SAP İnsan Kaynakları Yönetimi, SAP Tedarik Zinciri Yönetimi, SAP Müşteri İlişkileri Yönetimi, SAP Kurumsal Portal Uygulamaları, SAP İş Analitikleri, SAP Bütçe Planlama Konsolidasyon, SAP Strateji Yönetimi, Çevre Sağlık ve İş Güvenliği Yönetimi, SAP Mobil Uygulamalar ve SAP HANA alanlarında uygulama danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

ACRON, SAP uygulama danışmanlık hizmetini, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve bugüne kadar 350’nin üzerinde teslim ettiği proje ve farklı sektörlerde edindiği bilgi birikimi ile müşterileriyle paylaşmaktadır.

ACRON, sadece sektörün önde gelen büyük firmalarına değil, aynı zamanda küçük ve orta ölçekli birçok işletmeye, SAP Yazılım çözümlerini tanıtmak, işletmelerinde uygulamaları için SAP Danışmanlık hizmeti vermek ve işletmelerin mevcut uygulamalarını denetlemek için çeşitli danışmanlık hizmetleri de vermektedir. ACRON, sunduğu danışmanlık hizmetleri ile ülke genelinde birçok orta ölçekli işletmenin, iş süreçlerini yeniden yapılandırarak kurum kültürü kazanmalarını ve sektörlerinde faaliyet gösteren büyük firmalarla aynı yazılım çözümlerini kullanmalarını sağlamıştır.

ACRON, sektörel deneyimini en iyi iş uygulamaları ile harmanlayarak, firmalara özgün ve katma değer yaratan çözümler üretmektedir. ACRON’un gerçekleştirdiği her projede, firmaların gelecekteki ihtiyaçlarını da karşılayacak tasarımlar yapılmakta, yatırımın en kısa sürede geri dönüşünü sağlaması hedeflenmektedir. ACRON, sektörlere özel hazırladığı hazır çözümlerle, SAP uygulamalarının şirketlere kısa sürede kolayca entegre edilmesini sağlamaktadır. ACRON, sunduğu çözüm ve hizmetlerle şirketlerin sektörlerinde rekabet avantajı kazanmalarına, verimliliklerini artırmalarına ve maliyetlerini azaltmalarına yardımcı olmaktadır.