full
image
#666666
https://www.acron.com.tr/wp-content/themes/smartbox-no-plugins/
https://www.acron.com.tr/
#26ade4
style3

Altyapı ve Sanallaştırma

ACRON, müşterilerine bütünleşik hizmet sunabilmek ve SAP yatırımlarını uçtan uca destekleyebilecek hizmet modeli üretebilmek amacıyla donanım seçimi, sanallaştırma, veritabanı seçimi gibi alanlarda Dünya’nın önde gelen firmalarıyla yaptığı iş ortaklıklarıyla çözümler sunmaktadır.

 

ACRON, HP ile yapmış olduğu iş ortaklığı modeli ile sunucu, blade altyapısı, veri depolama, ağ ürünleri, kişisel bilgisayarlar, yazıcılar gibi ürünlerde müşterilerine SAP ile uyumlu donanım ve altyapı hizmetleri sağlamaktadır.

 

Sanallaştırma yatırımı yapmak isteyen firmalar için VMware çözüm ailesi ile ihtiyaca en uygun çözümleri üretmekteyiz. ACRON sunduğu çözümler ile firmalara sistem odası maliyetlerinde tasarruf, kaynak kullanımında etkinlik, enerji maliyetlerinda tasarruf ve operasyonel anlamda hız katan çözümler sağlamaktadır.

 

Veri Merkezi – Data Center Hizmetleri

 

SAP Projelerine paralel SAP sistem sunucularının barındırılması, düzenli izlenmesi, yedeklerinin alınması, yedekleme senaryolarının yapılması gibi hizmetleri içermektedir. Tüm bu hizmetler için müşterilere özel projelendirme çalışması yürütülmekte ve en verimli model sunulmaktadır.

default
Yazılar yükleniyor...
link
#6E787E
on
none
loading
#6E787E
off
Back