full
image
#666666
https://www.acron.com.tr/wp-content/themes/smartbox-no-plugins/
https://www.acron.com.tr/
#26ade4
style3

SAP Teknoloji Danışmanlığı

SAP Teknoloji danışmanlığı alanında, gerek sistem altyapısının kurulması ve işletilmesi alanında, gerek uygulama geliştirme alanlarında müşterilerine hizmet sunmaktadır.

SAP standart uygulamalarla karşılanamayan müşteri isteklerinin, şirketlerin gereksinimlerine uygun hale getirilmesi için uygulama geliştirme yetkinliğine ihtiyaç duyulur. ACRON, farklı sektörlerde ve iş alanlarında edindiği bilgi birikimi ve tecrübesi ile farklı yazılım geliştirme ortamlarında (Java, .NET, ABAP, Delphi v.s.) birçok çözüm geliştirmeye imza atmıştır. 3. Parti farklı dış sistemlerle SAP sistemlerinin entegrasyonu alanında da pek çok uygulama geliştirme projesi teslim etmiş olup bu alanda Türkiye’deki en büyük SAP projelerinde görev almıştır. Bu alanda, Bankacılık sistemleri, Depo Otomasyon sistemleri, Tartım Sistemleri, Akaryakıt Firmalarıyla, Üretimden Veri Toplama sistemleri, pdks-personel devam kontrol sistemleri, GPRS sistemleri, Sayaç Okuma sistemleriyle, İleri Planlama sistemleri, POS sistemleri gibi farklı dış sistemlerle SAP ürünlerinin farklı ortamlarla entegrasyonunda yüksek bilgi birikimi ve teknik kabiliyete sahiptir.

ACRON’un teknoloji danışmanlığı alanında verdiği bir diğer hizmet firmalara özel iphone, ipad, Blackberry, el terminalleri gibi cihazlar üzerinden yönetilebilecek saha satış, servis, raporlama, sayım gibi çeşitli iş süreçleri için modellenebilecek mobil uygulamaların geliştirilmesidir.

Tedarikçi, Müşteri, Kurum içi kullanımlara yönelik bayi, satış, servis portallerinin geliştirilmesi alanlarında çalışan ACRON, bayi siparişi, üretim teyileri, garanti takibi gibi iş alanları için kullanılabilecek katma değerli, kullanımı kolay Portal çözümleri üretmektedir.

ACRON’un geliştirdiği hazır içerikli uygulama geliştirme çözümlerine SAP ile müstahsil süreci yönetimi, SAP Hukuk Portali uygulamaları gibi farklı alanlarda geliştirdiği özel uygulamalar da yer almaktadır.

ACRON, SAP BASIS – Sistem Kurulumu, hizmetleri ile firmanın ihtiyaç duyduğu tüm SAP sistemlerinin teknik yapılandırılması, sizing çalışmaları, kurulumu ve sorunsuz teslimi konusunda hizmet sunmaktadır. Bunun dışında farklı dış kaynak kullanımı modelleriyle gerek müşteri bünyesinde barındırılan gerek dışarıda barındırılan tüm sunucuların bakım ve destek hizmetlerini sağlayabilmektedir.

ACRON, müşterilerine bütünleşik hizmet sunabilmek ve SAP yatırımlarını uçtan uca destekleyebilecek hizmet modeli üretebilmek amacıyla donanım seçimi, sanallaştırma, veritabanı seçimi gibi alanlarda Dünya’nın önde gelen firmalarıyla yaptığı iş ortaklıklarıyla çözümler sunmaktadır.

default
Yazılar yükleniyor...
link
#6E787E
on
none
loading
#6E787E
off
Back