Kariyer

ACRON Danışman Yetiştirme Programı başvuruları sonlanmıştır. Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz.

ACRON, müşterilerine beklentilerinin üzerinde hizmet vermeyi hedefleyen ve bu hedefe ulaşmak ve başarılı olmak için en önemli kaynağın, yaptığı işe değer katan ve fark yaratan çalışanları olduğunun bilinciyle hareket etmektedir. ACRON çalışanı olmak, Türkiye’de SAP sektörü içinde başarılı projeleri, beklenen maliyetle gerçekleştiren ve memnuniyet yaratan hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren bir takımın parçası olmak demektir.

ACRON

ACRON Yönetiminin ilkesi, bünyesine çalışkan, yetenekli, yaratıcı ve başarılı kişileri çekmek, gelişmelerine yardımcı olmak, üst kademelere ulaşma yollarını açık tutarak bu sektörde kariyer yapmalarını sağlamak ve uzun yıllar birlikte çalışmaktır. Çalışanlarının güncel ve son teknolojik gelişmeleri takip edebildiği, farklı beceriler kazandığı, kariyerlerinde ilerleme ve gelişim gösterdikleri bir firma olma yolunda gerekli düzenlemeleri yapmaktadır.

ACRON’un çalışan profilini,  iç ve dış müşteri memnuniyetini ön planda tutan takım ruhuna sahip, yeniliklere ve gelişime açık, katılımcı ve dürüst kişiler oluşturmaktadır. İşe alımda yaş ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın adayların en az lisans mezunu olmaları beklenir.  İş basvuruları internet sitesi, iş birliği içinde olduğumuz kurum ve kuruluşlar, kariyer günleri, faks ve kariyer  e-mail adresimiz aracılığı ile  kabul edilir.

ACRON çalışanlarının büyük bölümünü oluşturan Danışmanlık pozisyonu için değerlendirme süreci, adaylarla birebir yapılan mülakatlarla başlıyor. Görüşmelerde ACRON tanıtımı, iş tanımı ve çalışma koşulları hakkında bilgi verilir. Kariyerinize ACRON’da danışman adayı olarak başlayan stajyerler 3 ay boyunca her gün katılacakları bir eğitim programına dahil edilerek deneyimli danışmanların gözetiminde SAP tabanlı yazılım geliştirme ve uygulama eğitimi alırlar. Eğitim sürecinin sonunda belli bir seviyenin üzerinde performans gösteren adaylar ACRON bünyesinde çalışma hakkı kazanarak SAP sektöründe çalışmaya hazır birer danışman olarak kariyerlerine başlamış olurlar.

Güncel kariyer ilanlarını görmek için tıklayınız.

Cv Gönder

Referans Kodu

Ad Soyad (*)

Telefon (*)

E-Posta(*)

Çalışıyor musunuz?

IT Sektöründeki iş tecrübeniz

CV dosyası (*) (pdf, doc, ppt, xls)

Çalışmak istediğiniz pozisyon?

Ek notunuz

Açık Pozisyonlar

  • By acron
  • 23 Nisan 2020