SAP S/4HANA Cloud

Akıllı Bulut çözümü olan SAP S/4HANA Cloud’ın hızlı değer yaratması ile fark yaratın.

SAP S / 4HANA Bulut Çekirdeği Özellikleri

Belirli bir işletme işlevselliğinden kurumsal çapta bir dijital çekirdeğe kadar SAP S / 4HANA Cloud, dijital dönüşüm gündeminizi yönlendirmenize yardımcı olacak geniş bir uçtan uca yetenekler seti sunar.

-Finans: Finansal, yönetsel ve operasyonel verileri tek bir veri kaynağında birleştirerek stratejiyi yeniden tasarlayın. Kişiselleştirilmiş, self servis KPI’larda ayrıntılı ayrıntılara inmenizi sağlayan gerçek zamanlı süreçler ve analitiklerle performansı yeniden tasarlayın. Gereksizlikleri ortadan kaldırırken siparişten nakde gibi işlemleri otomatikleştirerek verimliliği yeniden kazanın.

– Tedarik & Kaynak: Manuel görevleri azaltmak ve satın alma verimliliğini artırmak için tedariklere akıllı yenilikler ekleyin. Yeniden müzakere ve uyumu geliştirmek için sözleşme tüketimi için tahmine dayalı analitik kullanın. Planlanmamış hizmetleri tedarikçilerden verimli bir şekilde temin edin. Üstün onayları görmek için satın alma talebi onay bildirimini Fiori 2.0 ile otomatik olarak dağıtın.

– İnsan Eksiksiz bir katılım sistemiyle çalışanlardan koşullu işçilere kadar tüm işgücünüzü yönetin. Kısa ve uzun vadeli işgücü ihtiyaçlarını ve maliyetlerini yönetin, işe alma maliyetlerini ve performansı hesaplayın. İş değişikliklerinin bordro üzerindeki etkisini değerlendirin ve işletme genelinde işgücü maliyetlerini analiz edin. Kuruluşunuzun Finansmanları ve İK’sının tek bir görünümünü elde edin.