SAP S/4HANA

S/4HANA yalnızca geleneksel bir ERP değil, SAP’nin inovasyonlara doğru açılan yeni kapısıdır. SAP’nin yıllardır süregelen sektörel/çözümsel ERP tecrübesinin, yeni nesil teknoloji vizyonu ile birleştirilerek daha basit, daha kullanıcı dostu ve daha birbiri ile ilintili bir ERP’ye bürünmüş halidir.

S/4HANA, SAP’nin geliştirdiği yeni ve inovatif veritabanı HANA ile birlikte süreçlerinize hem hız hem de yenilik katıyor. Veritabanı’nın gücünün yanı sıra,

S/4HANA ile tüm iş süreçlerinin birbiri olan ilintisinin artmasıyla birlikte, SAP’nin sunduğu en büyük değer önerilerinden biri olan ilintili süreçlerin tamamen bir bütün olduğu yeni bir platform oluşturulmuş durumdadır.

Geleneksel ERP vs. SAP S/4HANA

Geleneksel ERP
Yüksek kalitede sipariş temininin sağlanabilmesi, istisnai süreçlerin birden fazla birbirinden bağımsız listeden geçtiği, zaman harcayıcı ve hata yapmaya müsait süreçlere bağlıdır.

SAP S/4HANA
Basit, Rol Tanımlı Arayüzü, sıkıntılı ve istisnai süreçleri listeler ve satış görevlilerinin sorunları daha rahat tespit etmesini ve çözmesini sağlar. Müşteri memnuniyeti artar.